Google Adwords

Google Adwords Nedir?
Google Adwords, dünyanın en büyük arama motoru olan Google’da doğal arama sonuçlarında geride kalan web sitelerini açık arttırmalı Tıklama Başına Maliyet (TBM) sistemiyle işletmenizin sağladığı hizmet veya ürünlerle alakalı olarak aranan kelimelerde sitenizin Google aramalarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan ücretli bir araçtır.

Google Adwords faydaları
Google Adword Reklamlarının kobi veya büyük ölçekli bir çok işletmede çok büyük ilgi uyandırmasının sebebi. Google AdWords reklamlarının bu kadar çok kullanılmasının ilk ve önemli nedeni ölçülebilir olması. Reklam kampanyası için harcadığınız paranın geri dönüşünü çok hızlı bir şekilde farkedersiniz, çünkü anında sonuçlar almaya başlarsınız. Daha fazla ziyaretçi çekersiniz, daha fazla ziyaretçi demek ürününüzü, hizmetinizi veya firmanızı daha fazla kişiye göstermek demektir.

1. Daha çok ziyaretçi çekeceksiniz.
Google AdWords ile reklam yayınlamaya başladığınızda daha fazla telefon ve mail alacak ve daha fazla yeni müşteri kazanacaksınız ve bunların işinize olan katkısını hemen hissedeceksiniz.

2. İnternette herkes arama yapar
Online satışların %73 ü arama ile başlamaktadır. İnsanlar ürünlerinizi veya hizmetlerinizi aradığında artık daha fazla görünür olacaksınız.

3. Her büyüklükteki firma için uygundur
İster kobi ister büyük işletme olun, ister aylık 250 TL bütçe ayırın isterseniz 5000 TL, profesyonel hesap ve kampanya yönetimi ile istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

4. Hızlı sonuçlar verir
Google AdWords reklamları hızlı sonuçlar verir. Reklamlarınız yayınlanmaya başladığı anda sonuçlarını görmeye başlarsınız.

5. Marka bilinirliğini arttırır
Google AdWords reklamları marka bilinirliğinin artmasında önemli rol oynar. uzun soluklu kampanyalar sadık müşteriler oluşmasını sağlar.

İşletmeniz için arama motoru reklamları vermek online bir reklam yöntemidir. Arama motorlarında doğal olarak üst sıralarda yer almasanız bile, reklam vererek istenilen anahtar kelimelerde reklam alanlarında bütçeye bağlı olarak ilk sayfada çıkmanıza olanak sağlar.

Tıklama başına ödeme yapacağınız bu reklam yönteminde, kullanıcı sitenizi ziyaret ettiğinizde para ödersiniz.Adwords reklamlarının en güzel tarafıda tık başına para ödenmesidir.

Adwords’ün güzel yanlarından bahsederken söylemiştik, tıklama başına para ödersiniz.Bunu yönetmek herkesin yapabileceği bir iş değildir, profesyonel ellere vermek sizin için daha az maliyetli ve yönetimi kolay olmaktadır. Reklam vereceğiniz kelimeleri en uygun şekilde tespit ediyoruz. Tıklama başına maliyetleri en uygun şekilde ayarlayıp, toplam maliyetinizi en aza indirgiyoruz. Bu şekilde potansiyel müşterilerinizin sizleri bulmasını sağlıyoruz.

Facebook Twitter Email WhatsApp WhatsApp
Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.