Web Hosting Hizmetleri

Web Barındırma (Hosting) Hizmetleri

Teknik destek güvencemiz, güçlü alt yapımız, alanında lider firmalardan oluşan referans listemiz ile kaliteli hosting hizmetini sağlamaktayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenecek olan hosting paketlerimizle sizlere kaliteli ve kalıcı çözümler üretiyor ve memnuniyetinizi güvencemiz olarak kabul ediyoruz.Hosting hizmetimizin belirgin özellikleri;Güçlü Teknik Altyapı
Gerek yazılım gerek donanım tarafında dünyanın en iyileriyle çalışıyoruz. Her geçen gün teknik yenilikleri takip ediyoruz. Bu kalite farkını müşterilerimize en uygun fiyatlarla yansıtıyoruz.

Güleryüzlü Hizmet
Bizim için en değerli etken müşterilerimizdir. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması, almış olduğu hizmetin ona bir değer kazandırması , bizim kurumsal varlığımızın tek koşulu olduğunun bilincindeyiz. Bize güvenebilirsiniz.

Anında Aktivasyon
Güçlü bir web hosting otomasyon sistemine sahibiz. Hizmetinizi satın aldığınız an hemen aktif hale gelir. Kontrol panelinize girdiğiniz an hizmetimizin kalitesini hissedebilirsiniz.

Sorunsuz İnternet Erişimi
Sorunsuz bir web hosting hizmeti , sorunsuz bir internet altyapısı ile sağlanabilir. Sunucularımız Türkiye’nin en güçlü veri merkezlerinden Türk Telekom Gayrettepe İstanbul bünyesinde yayın yapıyor.

Baba Bilgisayar Kalitesi
Altyapımızın ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesinin, yıllardır hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimiz tarafından da onaylanmasından büyük mutluluk duyuyoruz.

Hızlı Destek
Hizmet sonrası destek, web hosting hizmetleri için en önemli etken. Gerek güçlü destek sitemiz , gerek teknik destek ticket sistemimizle soru ve sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Her bütçeye uygun ekonomik ve kurumsal paketler

Bireysel Hosting Paketleri

Kurumsal Hosting Paketler

 

Fiyatlarımıza %16 KDV dahil değildir.

Periyodik olarak alınan yedeklerinizden dilediğiniz zaman dönüş yapılmasını talep edebilirsiniz. Geri dönüş işlemi bir kereye mahsus $50 olarak ücretlendirilecektir

Diğer Web – İnternet Hizmetlerimiz