Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Baba Bilgisayar (Ahmet Baba Ticaret Ltd) 1999 yılından beri bilgisayar hizmetleri sektöründe yer edinmiş ve uzun yıllık Bilgisayar teknik servis, yazılım ve web tasarım deneyimini 2012 yılından itibaren Sosyal Medya ve İnternet Pazarlama konusunda da zirveye taşımayı amaçlayan köklü bir şirkettir. Dürüst ve Çözüme yönelik çalışma prensipleri neticesinde kısa zamanda kendisine piyasa içerisinde iyi bir yer edinmiş, özellikle Kurumsal tarafta önemli müşteriler elde etmiştir. Baba Bilgisayar sadece Ticari yönde kendisini geliştirmekle kalmamış, çıkan her eğitim fırsatını değerlendirmiş ve uzmanlık alanlarını genişletmiştir. Özellikle Medya alanında çalışan müşterilerine hızlı ve 24 saat hizmet verme anlayışı ile Havadis Gazetesi, Yenidüzen Gazetesi, Vatan Gazetesi gibi Kıbrıs’ın önde gelen medya kuruluşları ile yıllar boyunca çalışmaya devam etmiştir. Günümüzün çağına ayak uydurarak kendini geliştirip yenileyen Baba Bilgisayar,  Web Tasarım ve Otomasyonları, Muhasebe ve satış yazılımları çözüm ortaklıkları, geniş, tecrübeli ve etkili servis hizmetleri ile eskisinden daha güçlü ve sağlam bir yapıya sahip olmuştur. Kendisini müşteri memnuniyetine odaklamış firmamız, Sosyal medya ve İnternet pazarlama ve dijital proje geliştirme konularında da uzman yönetim kadrosu ile firmanıza kazan-kazan prensibi çerçevesinde profesyonel hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Personelimiz

Ahmet Baba
Ahmet BabaDirektör
1978 Lefkoşa doğumlu. Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme mezunu. Uzun yıllardır Bilgisayar sektöründe  hizmet vermiş bir kişi olarak bir çok alanda kendini geliştirmiş ve şirket yönetimi, sunucular, web tasarım, SEO, network gibi alanlarda Baba Bilgisayara hizmet vermektedir.. .
Sultan Doğa
Sultan DoğaSatış Sorumlusu
1981 K.Maraş doğumlu. Gazi Mağusa Ticaret Lisesi Muhasebe mezunu. Duty Free Shopta uzun yıllar satış temsilcisi olarak çalıştı.Şuan Baba Bilgisayar’da Satış Sorumlusu olarak hizmet vermektedir.
Umut Hürol
Umut HürolTeknik Servis Sorumlusu
1980 Lefkoşa doğumlu. Yakın Doğu Üniversitesi, Bilgisayar Bilgi Teknolojileri – CIS mezunudur. Çocukluğundan beri en büyük hobisi bilgisayar ve bilgi teknolojileri olmuştur. Baba bilgisayarda 5 yıldan beridir donanım ve yazılım sorunlarının çözümü üzerine hizmet vermektedir
Şefki Hüseyin
Şefki HüseyinTeknik Servis
1980 Londra doğumlu. Kablo ve kablolama alanında uzun yıllar hizmet verdi. Iki yıldır Baba Bilgisayar’da Bilgisayar ve Elektronik tamiri ve servisi yapmaktadır.