Twitch, Her Hafta Bob Ross Günü Yapacak

Instagram’da 3D Touch ve Apple Pay’li Alışveriş Dönemi Başlıyor!
7 Kasım 2015
Google Chrome, Windows XP, Vista ve Eski Sürüm OS X Desteğini Kesti
11 Kasım 2015

Geçen hafta Twitch’te 1 haftalık yayını gösterilen Bob Ross, yakaladığı başarı sayesinde her hafta yayınlanacak.

eçtiğimiz hafta Twitch, farklı kullanıcıları için kullanıma sunduğu “Twitch Creative” isimli kanalının tanıtımı ve kanalın açılışını kutlamak adına, çoğumuzun TRT’de yayınlanan programı sayesinde yakından tanıdığı efsanevi ressam Bob Ross‘un 1 haftalık yayınını yaptı. Bu 1 haftalık süre boyunca Bob Ross’un birçok belgeselini oynatan Twitch, bir de ünlü ressamın emojisini kullanıcılarına sundu.

Sadece bir haftalık süre içerisinde tahmin edilenden çok daha fazla izlenen Bob Ross yayını, Twitch tarihinin en çok izlenen yayını olmayı başardı. 5.6 milyon kullanıcı tarafından, 545.880.000 dakika izlenen yayında 3.8 milyon KappaRoss emojisi bulunan 7.6 milyon yorum yapıldı. Ortalama olarak her an 183.000 kişi tarafından izlenen yayın, Twitch’e istediği reklam getirisini sağlamasının yanı sıra Bob Ross’un da ne kadar sevildiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Twitch, Her Hafta Bob Ross Günü Yapacak2

Bob Ross yayınının son derece başarılı olması nedeniyle Twitch, yeni açılan Twitch Creative kanalında her hafta Bob’u yayınlayacağını bildirdi. Her Pazartesi günü yayınlanacak olan Bob Ross yayını, Amerika saatiyle saat 3 ve 9:30 arasında ekranlarda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir