Spotify Bugün den İtibaren Artık Playstation’da

Bu Eklentiyle Chrome Çok Daha Hızlı Olacak
28 Mart 2015
Facebook Yeni Özelliği İle Etkinlikleri Konumunuza Göre Sunuyor
31 Mart 2015

Akıllı telefonlarımızın vazgeçilmezi haline gelmeye başlayan müzik uygulaması Spotify’ı şimdi de konsollarımız üzerinden takip edebileceğiz. Eğer sıkı bir Spotify kullanıcısı iseniz ve aynı zamanda PS3 ya da PS4’ünüz varsa bugün sizin için güzel bir gün. Bugünden itibaren 41 ülkede aynı anda olarak yayına başlayan sistem sayesinde Spotify’ı konsollarımız üzerinden kullanabileceğiz.

Oyun oynarken dahi müzikler arasında geçiş yapmamızı sağlayacak olan konsol uygulaması oyun soundtrack sistemini baştan aşağıya değiştirmiş olacak. Oyun içinde çalan şarkıları, oyunu bölmeden değiştirebileceğiz. 

Spotify Bugün den İtibaren Artık Playstation'daSpotify’ın ofis şefi, Gustav Söderström :

“Müzik her zaman oyunun büyük bir parçası olmuştur. Quake ve Counter-Strike gibi bilgisayar oyunlarını oynarken, arka planda istediğimiz şarkıları dinlediğimiz zamanları hatırlıyorum. Şimdi bu deneyimi bambaşka bir seviyeye taşıyoruz.”

Spotify yetkililerinin yaptığı diğer açıklamalarda ise mobilde, masaüstünde ve artık konsollarda yayına geçen Spotify’ın hayatımızın Soundtrack’ı olacağından bahsediliyor.

XBOX‘ın kendine ait müzik yayın organı bulunduğu için, şimdilik Spotify’ı sadece Sony‘de görecek gibiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir