Sokak Sanatını Android Saatinize Getiren Uygulama

Facebook, Şikayet Üzerine ‘Şişman’ Özelliğini Kaldırdı
Facebook, Şikayet Üzerine ‘Şişman’ Özelliğini Kaldırdı
11 Mart 2015
Bu Hafta Sonu PS 4’te Multiplayer Oyunlar Bedava Olacak
17 Mart 2015
Sokak Sanatını Android Saatinize Getiren Uygulama

Apple firmasının patlayan ürünü olan şuan için piyasanın gözbebeği konumunda bulunan Apple Watch malumunuz. Ancak Google, Apple Watch’a ”sen yokken bu piyasa bizden sorulurdu, varken de bizden sorulacak” tarzında bir hatırlatma yapma amacında.

Piyasada bir süredir satışta olan Android saatler zaten bulunmakta. Ve kendi fikrimi söylemem gerekirse Apple Watch gerçekten çok başarılı bir cihaz, ancak her ülke için geçerli olmasada  Android Wear barındıran saatler, Apple Watch’a göre daha fazla satabilir.

Bunun sebebi de Apple Watch’ın sadece iPhone’lar ile çalışması, ancak Android Wear’ın herhangi bir Android telefonunuzla bağlantı kurabilmesi.

Yani iPhone‘u olmayan biri gidip Apple Watch almaz, alsa da kullanamaz. Bu nedenle Android saatler daha cazip gelebilir.

İşte bu olayın avantajını bilen Google, Android Wear için yeni bir özellik ekledi. Google ”Street Art Watch Face App” özelliği ile ünlü sokak sanatçılarının tasarımlarını saatinize sunuyor.

Saatinize sanatsal bir görüntü katan bu özelliğe siz de saatinizin ana ekranını dijital, analog yada minimal şekilde ayarlayarak son derece hoş bir görünüm ortaya çıkarabiliyorsunuz (ekranda tarih görünmesini istemiyorsanız onu da kaldırıp çok daha sade bir ekran görünümüne sahip olabilirsiniz).

Sokak Sanatını Android Saatinize Getiren UygulamaSokak Sanatını Android Saatinize Getiren Uygulama

Google bu uygulamayı yaparken Aitch, Mariana Dias Coutinho, Paulo, Arraiano, Phibs vs. gibi pek çok önemli ve yetenekli sanatçı ile çalışmış. Bu sanatçıları tanımıyor olsanız bile, Google’ın size sunduğu pek çok farklı tasarımdan size en hoş geleni seçebilirsiniz.

Sokak Sanatını Android Saatinize Getiren Uygulama

Google tarafından ilk kez yapılan bu özel tasarım ekran görüntülerine siz de Google Play‘den ulaşabilirsiniz.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir