Softwaremen Productman

Softwaremen ProductmanProductMan, ürün reçeteleri, üretim belgeleri, unsur maddeleri, ihtiyaç listeleri ile üretim planlamasını ve maliyetlendirme takibini sağlayan, stok takibi ile entegre çalışan uygulamadır.

[title size=”2″]Uygulamaya Ait Genel Özellikler[/title] Ürün reçeteleri için Stockman tarafında hammadde, yarı mamül ve mamüller için stok kartları tanımlanır. Productman uygulamasında da işçilik,elektirik gibi diğer üretim girdileri unsur maddeler ekranından girilir ve ürün reçeleri oluşturulur.
Üretim reçeteleri gibi parçalama reçeteleri de hazırlanabilir.
Üretilecek bir ürün için birden fazla reçete tanımlanabilir.
Üretilecek ürünün üretimi planlamak amacıyla, depo ve reçetesi seçilerek, üretim belgeleri istenen miktar için oluşturulur.
Üretim için kullanılacak reçete içeriği farklı depolardan sağlanabilir.
Stok maliyet fiyatlarından üretilecek ürünün reçete maliyet değeri oluşur.
Üretme işlemi üretim belgesi ile oluşturulur ve üretim gerçekleştiğinde reçete içeriği deposu belirlenen stoklardan çıkar üretilen ürün belirlenen depoya üretim belgesi ile girer.
Üretim belgesi ile oluşan üretim maliyetleri, stok kartlarına aktarılır.
Reçeteye göre ihtiyaç listesi oluşturulabilir.
Kayıtlı üretim belgeleri ile talep formu oluşturulur ve yazdırılabilir.

Softwaremen Online Demo Softwaremen Kullanım Klavuzu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>