Bizi Arayın! +90 (392) 227 08 44|info@bababilgisayar.com

Portfolio

/Portfolio/

Layne Bowler Sulama Sistemleri

Layne Bowler Sulama Sistemleri bizi tercih ederek sulama sistemlerini internet üzerinden kolayca sulama sistemleri ile ilgilenenlerin beğenisine sunuyor.

Damalı Bayrak

,

Damalı Bayrak bizi tercih ederek otomobil haberlerini internet üzerinden takipçileriyle paylaşabiliyor ve kolayca otomobil severlerin beğenisine sunuyor.

Lefkoşa Türk Belediyesi

Baba Bilgisayar‘ın büyük fedakarlık ve emekleri ile gönüllü olarak hazırladığı yeni arayüzü, genişletilmiş menüleri, mesai saatleri boyunca online ‘canlı destek’ ve şikayet takip sisteminin yer aldığı Lefkoşa Türk Belediyesi resmi web sayfası.

Üçay Rent A Car

,

Üçay Rent A Car bizi tercih ederek araçlarını internet üzerinden rezervasyon yapabiliyor ve kolayca müşterilerine ulaştırabiliyor.

SA Cyprus Law Firm

,

Kuzey Kıbrıs’da Hukuk Danışmanlığı ve Hukuk alanında hizmet veren SA Cyprus Law Firm bizi tercih ederek Hizmetlerini tanıttığı ve Müşteri Paneli ile müşterilerinin davalarını takip edebildikleri web sitesi yayın hayatına girdi. SA Cyprus Law Firm web sitesi Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetini şirketimiz üstlenmiş bulunmaktadır.

Web Site Linki: www.sacypruslaw.com

SA North Cyprus Law Firm Full

TheBANGKOK Restaurant

Uste eller ile hazırlanmış bir birinden lezzetli yemekleri, güler yüzlü, deneyimli ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet veren Kıbrıs’ın en lüks Sushi mekanı olan TheBANGKOK Restaurant bizi tercih ederek menülerini, iletişim bilgilerini ve rezervasyon sistemi ile internet üzerinden işletmesini kolaylıkla tanıtıyor.

TheBANGKOK Restaurant Full

EmLuck Emlak Acentesi

Kuzey Kıbrıs’da Emlak danışmanlık hizmeti yapan EmLuck Emlak Acentesi bizi tercih ederek Kiralık veya Satılık konut, işyeri, arazi gibi emlaklarına web sitesi aracılığı ile daha rahat müşteri buluyor.

Auto King Kıbrıs

Auto King Kıbrıs bizi tercih ederek, Hizmetlerini, Hizmet fotoğrafları ve Haberlerini web sitesi aracılığıyla müşterilerine kolaylık sağlıyor.

Sibel Siber

, ,

Sibel Siber bizi tercih ederek projelerini,yazılarını ve haberlerini websitesi aracılığıyla kolaylıkla takipcilerine ulaştırabiliyor.

The Mandıra Times

,

Kıbrıs’ın mizahi web sitesi olan Mandıra Times bizi tercih ederek mizahlarını websitesi aracılığıyla kolaylıkla takipcilerine ulaştırabiliyor.