Bizi Arayın! +90 (392) 227 08 44|info@bababilgisayar.com

Web Hosting

/Web Hosting

Damalı Bayrak

,

Damalı Bayrak bizi tercih ederek otomobil haberlerini internet üzerinden takipçileriyle paylaşabiliyor ve kolayca otomobil severlerin beğenisine sunuyor.

Lefkoşa Türk Belediyesi

Baba Bilgisayar’ın büyük fedakarlık ve emekleri ile gönüllü olarak hazırladığı yeni arayüzü, genişletilmiş menüleri, mesai saatleri boyunca online ‘canlı destek’ ve şikayet takip sisteminin yer aldığı Lefkoşa Türk Belediyesi resmi web sayfası.

Üçay Rent A Car

,

Üçay Rent A Car bizi tercih ederek araçlarını internet üzerinden rezervasyon yapabiliyor ve kolayca müşterilerine ulaştırabiliyor.

SA Cyprus Law Firm

,

SA Cyprus Law Firm bizi tercih ederek Hizmetlerini tanıttığı ve Müşteri Paneli ile müşterilerinin davalarını takip edebildikleri web sitesi.

TheBANGKOK Restaurant

Uste eller ile hazırlanmış bir birinden lezzetli yemekleri, güler yüzlü, deneyimli ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet veren Kıbrıs’ın en lüks Sushi mekanı olan TheBANGKOK Restaurant bizi tercih ederek menülerini, iletişim bilgilerini ve rezervasyon sistemi ile internet üzerinden işletmesini kolaylıkla tanıtıyor.

EmLuck Emlak Acentesi

Kuzey Kıbrıs’da Emlak danışmanlık hizmeti yapan EmLuck Emlak Acentesi bizi tercih ederek Kiralık veya Satılık konut, işyeri, arazi gibi emlaklarına web sitesi aracılığı ile daha rahat müşteri buluyor.

Auto King Kıbrıs

Auto King Kıbrıs bizi tercih ederek, Hizmetlerini, Hizmet fotoğrafları ve Haberlerini web sitesi aracılığıyla müşterilerine kolaylık sağlıyor.

Sibel Siber

, ,

Sibel Siber bizi tercih ederek projelerini,yazılarını ve haberlerini websitesi aracılığıyla kolaylıkla takipcilerine ulaştırabiliyor.

The Mandıra Times

,

Kıbrıs’ın mizahi web sitesi olan Mandıra Times bizi tercih ederek mizahlarını websitesi aracılığıyla kolaylıkla takipcilerine ulaştırabiliyor.

North Cyprus Law Clinic

Ulusal ve/veya Uluslararası birçok hukuki başarıya imza atmış oldukça tecrübeli ve hukuk dünyasında ün sahibi olan North Cyprus Law Clinic bizi tercih ederek haber, makale, iletişim bilgilerini ve çalışmalarını web sitesi aracılığıyla kolaylıkla tanıtıyor.