Bizi Arayın! +90 (392) 227 08 44|info@bababilgisayar.com

HTML/CSS

/HTML/CSS

Damalı Bayrak

,

Damalı Bayrak bizi tercih ederek otomobil haberlerini internet üzerinden takipçileriyle paylaşabiliyor ve kolayca otomobil severlerin beğenisine sunuyor.

Lefkoşa Türk Belediyesi

Baba Bilgisayar’ın büyük fedakarlık ve emekleri ile gönüllü olarak hazırladığı yeni arayüzü, genişletilmiş menüleri, mesai saatleri boyunca online ‘canlı destek’ ve şikayet takip sisteminin yer aldığı Lefkoşa Türk Belediyesi resmi web sayfası.

The Mandıra Times

,

Kıbrıs’ın mizahi web sitesi olan Mandıra Times bizi tercih ederek mizahlarını websitesi aracılığıyla kolaylıkla takipcilerine ulaştırabiliyor.

Radyo Havadis

,

Radyo Havadis bizi tercih ederek radyo yayınını web sitesi aracılığıyla dinleyicilerine internet aracılığıyla ulaştırıyor.

Radyo Mayıs

,

Radyo Mayıs bizi tercih ederek radyo yayınını web sitesi aracılığıyla dinleyicilerine internet aracılığıyla ulaştırıyor.

The Books Cafe

The Books Cafe bizi tercih ederek kitaplarını, adres ve iletişim bilgilerini web sitesi aracılığıyla takipcilerine ulaştırıyor.

LALA PIRLANTA

Pırlanta, Altın, Özel Kolleksiyon ürünlerini satan LALA PIRLANTA bizi tercih ederek ürünlerini web sitesi aracılığıyla daha rahat satışa sunabiliyor.

 

Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi

2006 yılından beri gelişen tenkolojileri ve sahip olduğu bilimsel donanım ile sizlere en iyi şekilde hizmet veren Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi bizi tercih ederek web sitesi aracılığıyla Kıbrıs ve Türkiyeden tüp bebek sahibi olmak isteyen kişilere kendini tanıtıyor.