Network (Ağ) Kurulumu

[title size=”2″]Network (Ağ) Kurulumu[/title] Baba Bilgisayar, IT sektöründeki bilgi birikimiyle müşterilerine network kurulumu ve yönetimi konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Network ortamının getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak müşterilerine optimum faydayı sağlayacak çözümlerimizle herzaman yanınızda olmaya hazırız.

Firma olarak ağ çözümlerini belirlemeden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik araştırmalar yapılır. Firmanın mevcut yapısı ve mevcut ihtiyaçları ele alınır. Gelecekte firmanın yada kurumun ulaşabileceği konum göz önünde bulundurularak, ağ altyapısı ve topolojisi ileriye dönük tasarlanır ve belirlenen çözümler süratle uygulanır.
Ayrıca; network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

[title size=”2″]Ağ Cihazlarının Kurulumu ve Desteği[/title] Her türlü network cihazı hızlı ve kolay bir şekilde temin edilir. Cihazların kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

[title size=”2″]Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri[/title] Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur.
Ağ analizinde güncelleme ve güvenlik, yeni teknolojilerin sistemde uygulanması, sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.

[title size=”2″]Network (ağ) alanında sunduğumuz diğer hizmetler;[/title] [checklist icon=”check” iconcolor=”light” circle=”yes”]

 

[tagline_box backgroundcolor=”#fff” shadow=”yes” border=”1px” bordercolor=”#e8e6e6″ highlightposition=”top” link=”http://themeforest.net/user/ThemeFusion” linktarget=”” button=”” title=”” description=”Yerel alan ağı (İngilizcesi: Local area network), ev, okul, laboratuvar, iş binaları vb. gibi sınırlı coğrafi alanda bilgisayarları ve araçları birbirine bağlayan bir bilgisayar ağıdır. LAN’ların özellikleri ise WAN’ların (Türkçesi: Geniş alan ağı, İngilizcesi: Wide area network) aksine daha yüksek veri aktarımı, daha küçük bir alan, ve daimi bağlantıyı sağlamak için aylık kira karşılığı bir ara elemana (İngilizcesi: Leased telecomminication lines) gerek olmamasıdır. ARCNET, Token Ring ve diğer teknolojik uygulamalar geçmişte kullanıldı, fakat günümüzde elektromanyetik paraziti önleyen kablolamanın (İngilizcesi, twisted pair) da bulunmasıyla ethernet, ve kablosuz internet yaygınlaşmıştır.
“][/tagline_box] [title size=”2″]Diğer Kurumsal Hizmetlerimiz[/title] [checklist icon=”search” iconcolor=”” circle=”yes”] [/checklist]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>