Nethouse Networks

[title size=”2″]Nethouse Networks Hakkında[/title]

Nethouse, güvenilir ve yüksek performanslı WDSL,FIBER, VPN erişim hizmetlerine gereksinim duyan kişi ve kuruluşlara en yüksek kalitede elektronik iletişim hizmetleri sunmaktadır.

Nethouse, avantajlı tarifeleri ile bireylere maliyet kaygısı yaşatmadan özgürce hızlı ve güvenli iletişim imkânları sunduğu gibi, profesyonel çözümler ile data erişim teknolojisi sayesinde işletmelerdeki verimliliğin ve kârlılığın artmasına olanak tanımakta, sunduğu çeşitli ve ölçeklenebilir çözümler aracılığı ile bireylerin ve kuruluşların ortaya çıkan internet veya VPN erişimi ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Güvenilir bağlantı noktaları, güçlü altyapı ve ileri teknoloji cihazlara sahip olan Nethouse, Profesyonel teknik kadrosu sayesinde farklı büyüklükteki kurumların ihtiyaçlarına uygun yüksek performanslı, güvenilir kurumsal İnternet ve elektronik iletişim hizmetleri sunmaktadır.

Herhanhangi bir sorun halinde VIP Musteri hattından saat 08:00-02:00 saatleri arasında doğrudan ulaşabilirler ve sorun kısa bir süre içerisinde giderilir.

[separator top=”15″] [title size=”2″]ADSL ve WDSL Hakkında[/title] [checklist icon=”search” iconcolor=”” circle=”yes”] [/checklist]