myMail Türkiye’de de Zirvede!

Google en güçlü kuantum bilgisayarı yapacak
6 Eylül 2014
iPhone cihazınıza bu güncellemeyi indirmeyin!
9 Eylül 2014

My.com’un özel e-posta uygulaması myMail, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de zirveye oturdu.

Birden fazla e-posta hesabının kolayca yönetilmesine olanak sağlayan myMail, Veri analiz şirketi Distimo‘nun son çalışmasına göre, bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en çok indirilen alternatif mobil e-posta uygulaması oldu.

Birden fazla e-posta hesabını yönetmeye olanak sağlayan myMail, Türkiye’nin ve dünyanın en çok indirilen alternatif e-posta uygulaması oldu. Rusya’nın en büyük internet şirketi Mail.Ru Grubu‘nun e-posta, oyun ve online sohbet platformu My.com’un özel e-posta uygulaması myMail, iOS ve Android işletim sistemleri üzerinden kullanılabiliyor.

myMail dünya pazarında da lider!

Veri analiz şirketi Distimo’nun Haziran 2014 verilere göre myMail uygulaması hem Apple Store hem de Google Play Store’da tüm popüler uygulamaları geride bıraktı. Kasım 2013’te piyasaya giren myMail e-posta uygulaması Brezilya, Hindistan, Fransa, İspanya ve Meksika başta olmak üzere pek çok ülkede en yakın rakiplerine oranla en az iki katın üzerinde indirilerek dünya pazarında da en çok indirilen uygulama oldu.  

Dünyada Bir İlk: Mobil E-Posta Servisi

2014 Nisan ayında My.com’un duyurduğu @my.com, dünyanın ilk ve tek mobil e-posta uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Uygulamaya ayrıca myMail uygulaması üzerinden de ulaşılabiliyor. iOS ve Android üzerinden kullanabilen myMail kullanıcılarına en gelişmiş e-posta özellikleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir