Hakkımızda

0 +
Kayıtlı Müşterimiz
0 +
Web Sitesi Hizmetimiz
0 +
Ürün Çeşidi

Baba Bilgisayar (Ahmet Baba Ticaret Ltd) 1999 yılından beri bilgisayar hizmetleri sektöründe yer edinmiş ve uzun yıllık Bilgisayar teknik servis, yazılım ve web tasarım deneyimini 2012 yılından itibaren Sosyal Medya ve İnternet Pazarlama konusunda da zirveye taşımayı amaçlayan köklü bir şirkettir. Dürüst ve Çözüme yönelik çalışma prensipleri neticesinde kısa zamanda kendisine piyasa içerisinde iyi bir yer edinmiş, özellikle Kurumsal tarafta önemli müşteriler elde etmiştir. Baba Bilgisayar sadece Ticari yönde kendisini geliştirmekle kalmamış, çıkan her eğitim fırsatını değerlendirmiş ve uzmanlık alanlarını genişletmiştir. Özellikle Medya alanında çalışan müşterilerine hızlı ve 24 saat hizmet verme anlayışı ile Havadis Gazetesi, Yenidüzen Gazetesi, Vatan Gazetesi gibi Kıbrıs’ın önde gelen medya kuruluşları ile yıllar boyunca çalışmaya devam etmiştir. Günümüzün çağına ayak uydurarak kendini geliştirip yenileyen Baba Bilgisayar, Web Tasarım ve Otomasyonları, Muhasebe ve satış yazılımları çözüm ortaklıkları, geniş, tecrübeli ve etkili servis hizmetleri ile eskisinden daha güçlü ve sağlam bir yapıya sahip olmuştur. Kendisini müşteri memnuniyetine odaklamış firmamız, Sosyal medya ve İnternet pazarlama ve dijital proje geliştirme konularında da uzman yönetim kadrosu ile firmanıza kazan-kazan prensibi çerçevesinde profesyonel hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Sizi koruyor,büyütüyor ve geliştiriyoruz.

İnternet ortamı binlerce zararlı yazılımlar ile doludur.Baba Bilgisayar olarak sizi bu zararlı yazılımlardan koruyoruz veri güvenliğinizi sağlıyoruz.Sunucularınızın bakımını yapıyor ve ihtiyaçlarınıza göre yeni sunucu kurulumları yapıyoruz.Network alanında profesyonel destek verip intetnetinizi sorunsuz kullanmanızı sağlıyoru.İhtiyaçınız olan bilgisayar ürünleri tedarik ediyoruz.Sizin firmanızın tüm bilgisayar ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Web siteinizi tasarlıyoruz.

Web sitenizi istediğniz özelilklerde ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü yazılımla destekleyerek kuruyoruz.Kurumsal web siterinizi tasarlıyoruz internet ortamındaki kimliğinizi yaratıyoruz.Doktor,avukat,diyetiysen her türlü meslek gurubuna özel web tasarımlar gelitştiriyoruz.E-ticaret sitenizi kurarak ürünleriniz internet ortamında satışa sunabilmeniz için mağazanızı tasarlıyoruz.Emlak ve haber siteleriniz kurarak web sitesi kurulum geliştirme alanında hizmet veriyoruz.

Baba Bilgisayar

4 Kişilik Dev Kadro

Baba Bilgisayar Ekibi

Ahmet Baba

Direktör

1978 Lefkoşa doğumlu. Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme mezunu. Uzun yıllardır Bilgisayar sektöründe  hizmet vermiş bir kişi olarak bir çok…

Sultan Doğa

Satış Sorumlusu

1981 K.Maraş doğumlu. Gazi Mağusa Ticaret Lisesi Muhasebe mezunu. Duty Free Shopta uzun yıllar satış temsilcisi olarak çalıştı.Şuan Baba Bilgisayar’da…

Seyda AŞAN

Web Tasarım ve Yazılımcı

1993 Hatay Reyhanlı doğlumlu.Hatay Mustafa Kemal Üniverisi Çoğrafya bölümü mezunu.Web tasarım ve WordPress alanında çalışmalar yapıyor.

Umut Hürol

Servis Sorumlusu

1980 Lefkoşa doğumlu. Yakın Doğu Üniversitesi, Bilgisayar Bilgi Teknolojileri – CIS mezunudur. Çocukluğundan beri en büyük hobisi bilgisayar ve bilgi…

Facebook Twitter Email WhatsApp WhatsApp
Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.