Yerinde Bakım

[title size=”2″]Yerinde Bilgisayar Bakım ve Destek Hizmetlerimiz[/title] Yerinde bakım destek hizmetimiz müşterilerimiz tarafından yoğun olarak tercih edilen hizmetlerimizden biridir.

Sizde “Yerinde Bakım -Destek” hizmetimizi tercih ederek, tüm işlerinizi bir kenara iterek teknik servis arama zahmetinden ve zaman kaybından kurtulmuş olursunuz.

Teknik Destek ekibimiz adresinize gelerek bilişim sistemlerinizle ilgili sorunu tespit ederek yerinde çözümler. Sorunlarınız çözümlendikten sonra bilgisayarlarınızın ve sisteminizin bakımı yapılır. Yapılan işlemler teknik servis formu hazırlanarak tarafınıza bilgisi verilir.

Yerinde çözümleyemediğimiz büyük bir problem varsa, tarafınızdan onay alınarak sisteminiz teknik servismize alınır ve sorunlarınız kesin olarak çözümlenir. Daha sonra en kısa sürede tekrar belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir.

Aylık bakım anlaşması olan müşterilerimiz bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanırlar.

Sizlerde, bu hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçerek, firmanıza en uygun bakım anlaşması hakkında, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca bu konular ile ilgilenebilirsiniz:

Firma sahibisiniz yada bir herhangi bir firmada yönetici olarak çalışıyorsunuz. Çok sayıda bilgisayarınız ve bilişim ürününüz var. Sisteminizde meydana gelen her herhangi bir hata ve arızalanmada teknik servis çağırmak zorunda kalıyor ve sorunlarınıza anlık geçici çözümler bulmaya gayret ediyorsunuz. Devam->

Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan, ağ ürünlerinden veya mevcut diğer bilişim ürünlerinden kaynaklanan her bir sorun hem personelin iş kaybına, hem ticari zararlara sebep olmaktadır.  Devam->
[title size=”2″]Diğer Kurumsal Hizmetlerimiz[/title] [checklist icon=”search” iconcolor=”” circle=”yes”]

[/checklist]