Twitter’daki Arka Planlar Silindi!

Windows 10’un Tüm Sürümleri 2025’e Kadar Güncelleme Alacak!
20 Temmuz 2015
İnstagram yeni özelliğini duyurdu
21 Temmuz 2015

Twitter’da yaşanan bir sistemsel hata sebebiyle tüm Twitter kullanıcılarının arka plan görselleri kayboldu. Twtitter tarafından bu konuda bir açıklama gelmezken şu anda arka plan için renk değişimi dışında başka birşey yapılamıyor.

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan mikro blog sitesi Twitter‘da dün gece yaşanan bir sistemsel hata sebebiyle tüm kullanıcıların arka plan resimleri kayboldu. Tekrar geri yüklenmeye çalışıldığında ise herhangi bir değişikliğin görülmediği Twitter’daki bu sorunun kesin nedeni ve nasıl çözüleceği hakkında firmadan bir açıklama henüz gelmedi.

Akıllara yeni tasarıma geçiş aşaması olabileceği şeklinde düşünülen bu sorunun şu an için çözümü yok. Bu sebeple yeni tasarıma geçiş aşaması olarak düşünülen bu sorun hakkında Twitter’dan gelecek açıklama ile hep beraber neden böyle bir şey olduğunu öğrenmiş olacağız.

Twitter'daki Arka Planlar Silindi!

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi Twitter’ın klasik arka planına dönen içerikte kullanıcıların özelleştirmelerine şu an için olanak tanınmaması sebebiyle tepkiler gelmeye başladı. Bakalım Twitter bu sorunu ne zaman çözecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir