Google, Google Maps’e Katkı Yapanları Ödüllendirecek

Facebook’ta 360 Derece Video Desteği iOS’te!
13 Kasım 2015
Google Play, Reklam Bulunan Uygulamaları Ayrı Kategorilendirecek
19 Kasım 2015

Google’ın dünyanın her bölgesini görüntülemek amacıyla kullanabildiğimiz harita uygulaması Google Maps, uygulamaya katkı yapanları ödüllendirecek.

Google’ın tüm ülkelerin tüm sokaklarını detaylıca görüntülemeyi hedeflediği son derece gelişmiş harita uygulaması Google Maps, bu senenin ilk zamanlarında uygulamanın kullanıcıları ve uygulama arasındaki yakınlığı oldukça arttıracak bir özelliği kullanıcılarına sunmuştu. “Local Guides” (Yerel Rehber) isimli bu özellik, Google Maps’te bulunan bir bölgede yaşayan insanların o bölge hakkındaki görüşlerini bildirdikleri ve bölgeyi tanıttıkları bir özellik. Bu tanıtımlar ve yorumlamaların Google Maps tarafından resmi olarak paylaşılması için yapılan yorum, en az 50 beğeni almalı.

Google, Google Maps'e Katkı Yapanları Ödüllendirecek2

Her eklenilen ve beğeni alan tanıtım sayesinde Google hesabından seviye kazanan kullanıcılar, bugün Google’ın duyurduğu yeni bir güncelleme sistemiyle birlikte tecrübelerini daha yararlı bir şekilde kullanabilecek. İlk seviyelerde kullanıcılar, Google bazı hizmetlerinde çeşitli indirimler veya hizmetlere erişim hakkı kazanacaklar. Artan seviyerlerde ise kullanıcılar, 1TB Google Drive hizmeti gibi hizmetlere ücretsiz sahip olabilecekler.

Bu uygulamayla kullanıcılarına daha iyi tanıtım hizmeti sunmayı planlayan Google Maps’in, zahmet edip yorumlarını yazanları ödüllendirmeyi ihmal etmemesi oldukça güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir