Facebook, ”İlk Gör” Özelliğini Test Etmeye Başladı

Microsoft Edge, Windows 10 Yapı 10147’de Geliyor!
22 Haziran 2015
Flash Player’daki Yeni Güvenlik Açığı, Bilgisayarın Kontrolünü Başkalarının Eline Geçiriyor
26 Haziran 2015

Facebook, artık arkadaşlarınızı daha yakından takip edip hiç bir gelişmelerini kaçırmamanızı sağlayacak.

Facebook, kullanıcılara yeni deneyimler sunmaya ve sistemini farklı yeniliklerle geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sene bazı sayfaları ve kişileri arkadaş listenizden çıkarmadan, sessize alma özelliği sayesinde haber kaynağınızda görmemenizi sağlayan Facebook, şimdi de ”See First (ilk kez gör ya da ilk gör)” özelliğini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Facebook tarafından test edilmeye başlayan özellik sayesinde, arkadaş ya da sayfaları takip etme menüsünde karşınıza çıkan ”See First” kısmını seçtiğiniz zaman, o kişinin ya da sayfanın haberlerini, gelişmelerini gözden kaçırmamanız, sürekli olarak haberdar olmanız için haber kaynağınızda her zaman en üstte görülecek.

Facebook, ''İlk Gör'' Özelliğini Test Etmeye Başladı
Dediğimiz gibi özellik, şu an test aşamasında. Yani kullanıcılara sunulmuş değil. Konuyla ilgili Facebook tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmiş; ” Facebook olarak hedefimiz, her zaman kendimizi ve sistemimizi geliştirmek. Çalışmalarımız da bu yönde. Şu sıralar seçtiğiniz kişi ya da sayfaları, haber kaynağınızda ön plana çıkaracak bir yeniliği test etmekteyiz.”
Facebook, ''İlk Gör'' Özelliğini Test Etmeye Başladı
Şu an test aşamasında olan ”See First” özelliğinin ne zaman hazır olacağı ve kullanıma sunulacağı hakkında henüz Facebook tarafından verilen bir bilgi bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir